Movies
Ratings
1134
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 4.0
MankRated ★ 4.0
Untold: Malice at the PalaceRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The DigRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.0
SwayRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5