Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0- Fadeout CosmosRated ★ 2.5
- Into the LightRated ★ 2.5
- BackpikeRated ★ 3.0
- A Man Who Takes Pictures of FlowersRated ★ 2.5
- Noise CancellationRated ★ 2.5
- Yellow GhostRated ★ 2.5
The Holy BoyRated ★ 3.5- In Our SunsetRated ★ 2.5
- The CheatRated ★ 3.5
- Poetry SyndromeRated ★ 3.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
The Blue TrailRated ★ 3.5