Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
GlitchRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0