Titles you rated
BridgertonRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 0.5