Movies
Ratings
146
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0