Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0