Titles you rated
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
The BikeridersRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
The FatherRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0