Series
Ratings
25
A Shop for KillersRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
DecoyRated ★ 2.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5