Movies
Ratings
187
Love ForecastRated ★ 2.0
Love, MarilynRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Steve Jobs: The Lost InterviewRated ★ 3.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
A Single SparkRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
JFKRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0