Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
WhistleblowerRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 3.0
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5