Titles you rated
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Ship of TheseusRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Radiation House Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Stock StruckRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0