Movies
Ratings
33
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0