Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0