Titles you rated
Last HolidayRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 0.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5