Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5