Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The BrainiacsRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 2.5
Full House Take 2Rated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5