Movies
Ratings
401
Before I FallRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 1.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
Assassin's CreedRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0