Titles you rated
The IslandRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0