Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0