Movies
Ratings
1070
Monkey TroubleRated ★ 3.5
Dude, Where's My Car?Rated ★ 3.5
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 3.5
The BeaverRated ★ 4.0
The FamilyRated ★ 3.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 2.0
NeighborsRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 2.0
Be Kind RewindRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 0.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0- The SpyRated ★ 0.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 1.0