Movies
Ratings
227
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5