Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
TuskRated ★ 1.0
To LiveRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The Doll MasterRated ★ 2.0