Series
Ratings
30
Alone in LoveRated ★ 5.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5
OriginRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- FargoRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0