Movies
Ratings
1429
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
RampantRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.0
How It EndsRated ★ 2.0
AnonRated ★ 2.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
CloseRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 4.5
IORated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0