Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0