Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5