Movies
Ratings
549
The RuinsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 1.0
HomunculusRated ★ 2.5
1922Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 4.0
ThanksgivingRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
The Bridge CurseRated ★ 3.0- Disco InfernoRated ★ 0.5
La Ciguapa SiempreRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.5