Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 5.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
V/H/SRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 4.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Last NightRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0