Movies
Ratings
1469
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
When Worlds CollideRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
Forbidden PlanetRated ★ 4.0
From BeyondRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
LifeRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
FinchRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5