Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
1899Rated ★ 3.0
BodiesRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.0
For All Mankind Season 4Rated ★ 4.0
For All Mankind Season 3Rated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 4.0
1122 Ii FufuRated ★ 2.5
Resident AlienRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0