Series
Ratings
16
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5