Titles you rated
WantedRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 2.5
2012Rated ★ 1.5
Slow VideoRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0