Series
Ratings
20
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0