Series
Ratings
107
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0