Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0