Movies
Ratings
130
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0