Titles you rated
Beastie BoysRated ★ 1.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5- Write or DanceRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
FrantzRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
All the President's MenRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 3.5