Titles you rated
Major CrimesRated ★ 3.5
Major CrimesRated ★ 4.0
Major CrimesRated ★ 4.0
Major CrimesRated ★ 3.0
BonesRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 2.5- CRIMINAL MINDS: SUSPECT BEHAVIORRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
RevengeRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Burn NoticeRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0