Titles you rated
Cannibal HolocaustRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0