Titles you rated
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Deka WankoRated ★ 2.5- 사슴남자Rated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- MR. BRAINRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0- 학교의 계단Rated ★ 3.5
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5- WATER BOYS2Rated ★ 4.0
- H2 너와 있던 날들Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Best Friends in LoveRated ★ 3.0
GochisousanRated ★ 4.0- マッサンRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 4.0
MareRated ★ 2.5