Series
Ratings
16
Narcos: MexicoRated ★ 0.5
NarcosRated ★ 5.0- Generation WarRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0