Movies
Ratings
93
InsurgentRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0