Titles you rated
ConclaveRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
- Love Is ProteinRated ★ 2.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0