Titles you rated
OutlanderRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5