Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
HomefrontRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5