Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0