Movies
Ratings
141
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5