Series
Ratings
94
Sgt. FrogRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.0