Movies
Ratings
1316
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.5
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 2.0
The Eighth SenseRated ★ 3.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0- The Time of FeverRated ★ 5.0