Titles you rated
- Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.5
A Boss and a BabeRated ★ 1.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
My Personal WeathermanRated ★ 2.0
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 3.0
Our Dating SimRated ★ 4.0
Love MateRated ★ 2.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 2.5
Until We Meet AgainRated ★ 1.5
Love By ChanceRated ★ 1.5
My Beautiful ManRated ★ 3.0- The Time of FeverRated ★ 5.0
- The Vacation in Koh SamuiRated ★ 5.0
- Bon AppetitRated ★ 1.5
Jazz for TwoRated ★ 3.0
All the LiquorsRated ★ 1.5
Happy Merry EndingRated ★ 2.5
Shooting StarsRated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 2.0